top of page

Často kladené otázky

information.png

Všeobecné

Čo sú to DNA testy ?

Viac zistíte TU

Ako získate moje DNA ?

DNA získavame výlučne iba prostredníctvom vašich slín.

Koľko trvá celý proces testovania ?

Celý proces trvá väčšinou 2-3 mesiace.

Kde sa spracováva moje DNA ?

Získavanie surových genetických dát, ktoré následne použijeme na interpretáciu sa vykonáva v renomovanej spoločnosti 23andme.

Prečo mi výsledky prídu až o 2-3 mesiace ?

Proces získavania DNA zo slín je náročný a vykonávaný na molekulárnej úrovni v laboratóriach mimo slovenska. Z toho dôvodu nevieme zaručiť výsledky skôr ako o 2 mesiace.

Koľko mi bude trvať testovanie ?

Testovanie trvá každému človeku inak, a záleží aj na tvorbe slín, ktorá je u každého iná. V priemere to trvá 5 – 25 minút.

Na čo si mám dávať pozor pri testovaní ?

Ak sa vyskytne situácia, pri ktorej nie je možné dodať výsledky, pošleme Vám nový test zdarma. Avšak doba čakania sa vtedy predĺži o ďalšie 2-3 mesiace.

Sú moje výsledky anonymné ?

Vaše výsledky sú plne anonymné. Žiadame len nevyhnutné fakturačné údaje a údaje nevyhnutné pre zastupovanie objednávateľa pred zahraničným laboratóriom. Nezisťujeme pravosť informácií, z toho dôvodu si môžete vzorku nazvať akokoľvek uznáte za vhodné.

Ako mi prídu výsledky ?

Výsledky testov odosielame každému v PDF verzií na mail zadaný pri objednávke zdarma, v prípade že máte záujem o tlačenú verziu, stačí to označiť pri objednávke alebo ak by ste sa pre to rozhodli neskôr, kontaktujte nás prostredníctvom formuláru na stránke alebo na info@nu3gen.sk.

Čo ak už mám vykonaný test v spoločnosti 23andme a chcem si dať dáta len interpretovať. 

Vo Vašom prípade si stačí objednať len "doplnkové sekcie" nie je potrebné vykonávať analýzu opakovane. Stačí nám napísať na info@nu3gen.sk

delivery-truck.png

Platba a doprava

Aké spôsoby platby prijímate ?

Zaplatiť na našej stránke môžete bankovým prevodom, prostredníctvom kreditnej alebo debetnej karty, pomocou služby PayPal alebo dobierkou pri prevzatí objednávky.

Ako Vám pošlem peniaze prevodom ?

Po zadaní objednávky "prevodom" Vám do 24 hodín príde fakturácia do mailu s prideleným VS

Čo ak som si platbu rozmyslel/a a chcem vrátiť peniaze späť ?

Samozrejme to možné je. Na vrátenie peňazí máte právo až pokým neotvoríte plastový box so skúmavkou. Pre viac informácií si môžete prečítať poučenie o práve na odstúpení od zmluvy.

Ako mi doručíte objednávku ?

Objednávky zasielame prostredníctvom Slovenskej pošty ako express zásielku na adresu. Pokiaľ máte záujem o doručenie na najbližšiu poštu, prosím zadajte to do poznámky pri objednávke.

Ako Vám vrátim vyhotovený test ?

Každý test má zospodu krabičky spätnú predplatenú nálepku. Keď vyhotovíte test, zavriete ho do krabičky, zalepíte páskou na veku. Následne odovzdáte box na akejkoľvek pobočke Slovenskej pošty ako spätnú zásielku. 

Koľko stojí poštovné ?

Akékoľvek poplatky spojené s dodaním alebo odoslaním testu naspäť sú zahrnuté v cene produktu.

Koľko trvá dodanie ?

Dodanie závisí od rýchlosti slovenskej pošty, z našej strany zásielku odosielame okamžite po prijatí finančných prostriedkov. V priemere celý proces trvá 2 dni až 1 týždeň.

Stále ste nenašli svoju otázku ? Neváhajte nám napísať, a my Vám odpovieme čo najskôr.

bottom of page